قالی مارکت برای مشتریان خود ارزش ویژه‌ای قائل است، از این رو برای اطمینان بیشتر جهت خرید مطمئن، امکان بازگشت و مرجوعی کالاها در شرایط و ظوابط معلوم فراهم کرده است. توجه داشته باشید که مرجوعی، حق شماست.

به طور کلی بازپرداخت و بازگشت ما سه روز، طول می کشد. اگر سه روز از تحویل سفارش شما گذشته باشد، نمی‌توانیم به شما بازپرداخت کامل یا تعویض ارائه کنیم.

برای واجد شرایط بودن برای بازگشت و مرجوعی کالا، کالای شما باید استفاده نشده و در همان شرایطی باشد که آن را دریافت کرده اید. همچنین باید در بسته بندی اصلی باشد. تمامی موارد در صورت داشتن شرایط، از سیاست مرجوعی قالی مارکت پیروی می کنند.

هر گونه آسیب فیزیکی به کالا قبل از رسیدن به مقصد از قبیل پارگی، سوختگی و … می بایست قبل از هفت ساعت از تحویل کالا به شما به اطلاع قالی مارکت رسانده شود تا مرجوعی قابل قبول باشد.

برای تکمیل بازگشت شما، به یک رسید یا مدرک خرید نیاز داریم.

لطفا خرید خود را به تولید کننده یا فروشنده اصلی ارسال نکنید و برای قالی مارکت ارسال نمایید.

مرجوعی

بازپرداخت مرجوعی

پس از دریافت و بازرسی بازگشت شما، ایمیلی از قالی مارکت برای شما ارسال می کنیم تا به شما اطلاع دهیم که کالای برگشتی شما را دریافت کرده ایم. همچنین تأیید یا رد بازپرداخت شما را به شما اطلاع خواهیم داد.

در صورت تایید، بازپرداخت شما پردازش می شود و اعتباری به طور خودکار به کارت اعتباری یا روش اصلی پرداخت شما در مدت معینی از روز که به شما اطلاع داده می شود، اعمال می شود.

اگر پس از دریافت پیام از قالی مارکت، بازپرداختی دریافت نکرده‌اید، ابتدا حساب بانکی خود را دوباره بررسی کنید. سپس با شرکت کارت اعتباری خود تماس بگیرید، ممکن است مدتی طول بکشد تا بازپرداخت شما به طور رسمی ارسال شود، سپس با بانک خود تماس بگیرید. معمولاً قبل از ارسال بازپرداخت، مدتی زمان پردازش وجود دارد.اگر همه این کارها را انجام داده اید و هنوز بازپرداخت خود را دریافت نکرده اید، لطفاً با ما تماس بگیرید.

قیمت کالاها

فقط کالاهایی با قیمت معمولی قابل استرداد هستند. اقلام فروش ویژه و نخفیف دار  قابل استرداد نیست.

مبادلات

ما فقط در صورت معیوب بودن یا آسیب دیدن اقلام را تعویض می کنیم. در صورت نیاز به تعویض آن با همان کالا، با ما به تماس بگیرد.

هدایا

اگر کالا در هنگام خرید و ارسال مستقیم برای شما به عنوان هدیه علامت گذاری شده بود، به ازای ارزش بازگشتی خود یک اعتبار هدیه دریافت خواهید کرد. پس از دریافت کالای برگشتی، گواهی هدیه برای شما پست می شود.

اگر کالا هنگام خرید به‌عنوان هدیه علامت‌گذاری نشده بود، یا هدیه‌دهنده سفارش را برای خودش ارسال کرده بود تا بعداً به شما بدهد، ما مبلغی را به هدیه‌دهنده بازپرداخت می‌کنیم و او از بازگشت به شما مطلع می‌شود.

ارسال و بازگردانی

برای بازگرداندن محصول خود، باید محصول خود را به آدرسی که در پایین صفحه سایت نوشته شده پست کنید. شما مسئول پرداخت هزینه های حمل و نقل برای بازگرداندن کالا خواهید بود. هزینه ارسال غیر قابل استرداد است. در صورت بازپرداخت، هزینه حمل و نقل برگشتی از بازپرداخت شما کسر خواهد شد.

بسته به محل زندگی شما، مدت زمانی که ممکن است طول بکشد تا محصول مبادله شده به دست شما برسد، متفاوت باشد.

اگر اقلام گران‌تری را برمی‌گردانید، می‌توانید از خدمات حمل و نقل قابل پیگیری یا خرید بیمه حمل و نقل استفاده کنید. ما تضمین نمی کنیم که کالای برگشتی شما را دریافت کنیم.

کمک نیاز دارید؟

برای سؤالات مربوط به بازپرداخت و برگرداندن با ما تماس بگیرید.